Print
Category: Uncategorised
Hits: 65965

RED VOŽNJE

Autobuske stanice “Bosnaekspres” Doboj

 

UNUTRAŠNJI SAOBRAĆAJ

MJESTO

VRIJEME POLASKA

REŽIM ODRŽAVANJE

BANJA LUKA

07:50

svakodnevno

09:00

svakodnevno

10:50

svakodnevno

12:30

svakodnevno

13:40

svakodnevno

17:25

svakodnevno

19:20

svakodnevno

19:40

svakodnevno

21:35

svakodnevno

BANJA VRUĆICA

01:20

svakodnevno

13:35

svakodnevno

BIJELJINA

07:37

svakodnevno

08:30

svakodnevno

08:32

svakodnevno

08:35

svakodnevno

09:50

svakodnevno

10:00

svakodnevno

17:30

svakodnevno

23:35

svakodnevno

BOLJANIĆ

06:45

od ponedeljka do petka

10:50

od ponedeljka do petka

13:30

od ponedeljka do petka

BRČKO

07:37

svakodnevno

08:30

svakodnevno

08:32

svakodnevno

10:00

svakodnevno

17:30

svakodnevno

23:35

svakodnevno

BROD

06:40

svakodnevno

13:25

četvrtak i nedelja

15:30

svakodnevno

BUGOJNO

14:32

od ponedeljka do subote

17:25

svakodnevno

DERVENTA

06:40

svakodnevno

07:50

svakodnevno

10:50

svakodnevno

13:10

četvrtak i nedelja

13:40

svakodnevno

15:30

svakodnevno

19:20

svakodnevno

21:35

svakodnevno

GRAČANICA

06:00

svakodnevno

08:35

svakodnevno

08:50

svakodnevno

09:50

svakodnevno

12:30

od ponedeljka do petka

14:20

svakodnevno

15:20

od ponedeljka do petka

ISTOČNO SARAJEVO

11:30

svakodnevno

18:20

svakodnevno

KOTORSKO

07:45

od ponedeljka do petka (u toku školske godine)

08:30

svakodnevno

11:00

od ponedeljka do petka

12:45

od ponedeljka do petka (u toku školske godine)

13:45

od ponedeljka do petka

15:30

od ponedeljka do subote

17:30

svakodnevno

18:45

od ponedeljka do petka (u toku školske godine)

KOŽUHE

07:05

od ponedeljka do petka

07:50

svakodnevno

09:30

od ponedeljka do petka

10:00

svaki drugi dan

10:40

od ponedeljka do petka (u toku školske godine)

12:50

od ponedeljka do petka

13:30

od ponedeljka do petka (u toku školske godine)

13:45

od ponedeljka do petka (u toku školske godine)

15:20

od ponedeljka do petka

18:45

od ponedeljka do petka (u toku školske godine)

19:00

od ponedeljka do petka

MAGLAJ

07:10

od ponedeljka do subote

07:25

svakodnevno

08:30

svakodnevno

14:32

od ponedeljka do subote

16:30

svakodnevno

17:25

svakodnevno

19:25

svakodnevno

MODRIČA

07:37

svakodnevno

07:50

svakodnevno

08:30

svakodnevno

08:32

svakodnevno

10:00

svakodnevno

13:30

od ponedeljka do petka (u toku školske godine)

17:30

svakodnevno

18:45

od ponedeljka do petka (u toku školske godine)

23:35

svakodnevno

OSOJNICA

06:30

od ponedeljka do petka (u toku školske godine)

13:10

od ponedeljka do petka (u toku školske godine)

PETROVO

10:00

od ponedeljka do petka

13:15

od ponedeljka do petka (u toku školske godine)

15:20

od ponedeljka do petka

18:50

od ponedeljka do petka

PODNOVLJE

07:37

svakodnevno

08:30

svakodnevno

08:32

svakodnevno

17:30

svakodnevno

23:35

svakodnevno

POTOČANI

07:15

od ponedeljka do petka (u toku školske godine)

11:15

od ponedeljka do petka

13:45

od ponedeljka do petka

18:45

od ponedeljka do petka (u toku školske godine)

PRIBINIĆ

15:13

od ponedeljka do petka

18:40

od ponedeljka do petka (u toku školske godine)

PRIJEDOR

21:35

svakodnevno

PRNJAVOR

 

07:50

svakodnevno

10:50

svakodnevno

13:40

svakodnevno

19:20

svakodnevno

21:35

svakodnevno

RJEČICA

06:40

od ponedeljka do petka

10:30

od ponedeljka do petka

13:45

od ponedeljka do petka

15:20

od ponedeljka do petka

19:15

od ponedeljka do petka

SARAJEVO

07:10

svakodnevno

07:25

svakodnevno

08:30

svakodnevno

16:30

svakodnevno

19:25

svakodnevno

 

STANIĆ RIJEKA

06:00

svakodnevno

08:50

svakodnevno

12:30

od ponedeljka do petka

14:20

svakodnevno

15:20

od ponedeljka do petka

18:50

od ponedeljka do petka (u toku školske godine)

ŠAMAC

07:37

svakodnevno

07:50

svakodnevno

08:30

svakodnevno

08:32

svakodnevno

10:00

svakodnevno

17:30

svakodnevno

23:35

svakodnevno

TESLIĆ

01:20

svakodnevno

03:58

svakodnevno

07:30

od ponedeljka do petka

09:00

svakodnevno

10:20

od ponedeljka do subote

12:28

svakodnevno

12:30

svakodnevno

13:35

svakodnevno

14:10

od ponedeljka do petka (u toku školske godine)

14:40

svakodnevno

15:13

od ponedeljka do petka

17:30

svakodnevno

18:40

od ponedeljka do petka (u toku školske godine)

19:40

svakodnevno

TEŠANJ

07:00

od ponedeljka do petka

TUZLA

06:00

svakodnevno

08:50

svakodnevno

09:50

svakodnevno

10:10

svakodnevno

12:30

od ponedeljka do petka

14:20

svakodnevno

18:45

svakodnevno

VIŠEGRAD

11:30

svakodnevno

VLASENICA

10:10

svakodnevno

18:45

svakodnevno

ZENICA

07:10

do ponedeljka do subote

07:25

svakodnevno

08:30

svakodnevno

14:32

od ponedeljka do subote

16:30

svakodnevno

17:25

svakodnevno

19:25

svakodnevno

ZVORNIK

10:10

svakodnevno

18:45

svakodnevno

ŽEPČE

07:10

od ponedeljka do subote

07:25

svakodnevno

08:30

svakodnevno

14:32

od ponedeljka do subote

16:30

svakodnevno

17:25

svakodnevno

19:25

svakodnevno

                      

MEĐUNARODNI SAOBRAĆAJ

 

POLASCI ZA SRBIJU

MJESTO

VRIJEME POLASKA

REŽIM ODRŽAVANJA

BEOGRAD

06:00

07:50

08:32

10:00

23:35

svakodnevno

svakodnevno

svakodnevno

svakodnevno

svakodnevno

IRIG

08:30

17:30

svakodnevno

svakodnevno

NOVI SAD

07:37

08:30

17:30

svakodnevno

svakodnevno

svakodnevno

RUMA

08:30

10:00

17:30

svakodnevno

svakodnevno

svakodnevno

SREMSKA MITROVICA

06:00

08:30

10:00

17:30

svakodnevno

svakodnevno

svakodnevno

svakodnevno

 

POLASCI ZA CRNU GORU

MJESTO

VRIJEME POLASKA

REŽIM ODRŽAVANJA

BUDVA

21:00

22:00

srijeda, petak i nedelja (u sezoni svakodnevno)

svaki drugi dan  (u sezoni)

BAR

22:00

svaki drugi dan  (u sezoni)

HERCEG NOVI

21:00

srijeda, petak i nedelja (u sezoni svakodnevno)

KOTOR

21:00

srijeda, petak i nedelja (u sezoni svakodnevno)

PETROVAC

21:00

22:00

svaki drugi dan  (u sezoni)

svaki drugi dan  (u sezoni)

PODGORICA

21:00

22:00

svaki drugi dan  (u sezoni)

svaki drugi dan  (u sezoni)

SUTOMORE

22:00

svaki drugi dan  (u sezoni)

TIVAT

21:00

srijeda, petak i nedelja (u sezoni svakodnevno)

ULCINJ

22:00

svaki drugi dan  (u sezoni)

 POLASCI ZA HRVATSKU

MJESTO

VRIJEME POLASKA

REŽIM ODRŽAVANJA

RIJEKA

13:25

četvrtak i nedelja

SLAVONSKI BROD

06:40

13:25

svakodnevno

četvrtak i nedelja

ZAGREB

06:40

13:25

svakodnevno

četvrtak i nedelja

 POLASCI ZA SLOVENIJU

MJESTO

VRIJEME POLASKA

REŽIM ODRŽAVANJA

CELJE

11:48

20:30

utorak, četvrtak i nedelja

ponedeljak, srijeda i nedelja

KOPAR

15:51

18:25

svakodnevno

svakodnevno

KRŠKO

11:48

20:30

utorak, četvrtak i nedelja

ponedeljak, srijeda i nedelja

LJUBLJANA

12:45

15:51

18:25

19:50

ponedeljak, utorak, srijeda, četvrtak i nedelja

svakodnevno

svakodnevno

ponedeljak, utorak, srijeda, četvrtak i nedelja

MARIBOR

09:35

11:45

14:10

svakodnevno

svakodnevno

svakodnevno

NOVA GORICA

12:00

nedelja

NOVO MJESTO

18:25

svakodnevno

VELENJE

11:48

20:30

utorak, četvrtak i nedelja

ponedeljak, srijeda i nedelja

 POLASCI ZA AUSTRIJU

MJESTO

VRIJEME POLASKA

REŽIM ODRŽAVANJA

BEČ (WIEN)

09:35

11:45

14:10

21:54

svakodnevno

svakodnevno

svakodnevno

svakodnevno

GRAZ

09:35

11:45

14:10

21:54

svakodnevno

svakodnevno

svakodnevno

svakodnevno

HALLEIN

11:00

srijeda, četvrtak i nedelja

LINZ

10:15

nedelja

SALZBURG

11:00

srijeda, četvrtak i nedelja

SPITTAL

11:00

srijeda, četvrtak i nedelja

VILLAH

11:00

srijeda, četvrtak i nedelja

 

 POLASCI ZA NJEMAČKU

MJESTO

VRIJEME POLASKA

REŽIM ODRŽAVANJA

AUGSBURG

09:15

09:30

12:00

13:40

srijeda, subota I nedelja

srijeda, subota I nedelja

svakodnevno

ponedeljak, srijeda, petak I nedelja

BOCHUM

09:30

12:00

srijeda, subota i nedelja

svakodnevno

DORTMUND

09:15

09:30

12:00

13:40

srijeda, subota I nedelja

srijeda, subota I nedelja

svakodnevno

ponedeljak, srijeda, petak I nedelja

DUISBURG

09:15

09:30

12:00

13:40

srijeda, subota I nedelja

srijeda, subota I nedelja

svakodnevno

ponedeljak, srijeda, petak I nedelja

DUSSELDORF

09:15

09:30

12:00

13:40

srijeda, subota I nedelja

srijeda, subota I nedelja

svakodnevno

ponedeljak, srijeda, petak I nedelja

ESSEN

09:15

09:30

12:00

13:40

srijeda, subota I nedelja

srijeda, subota I nedelja

svakodnevno

ponedeljak, srijeda, petak I nedelja

FRANKFURT

09:15

09:30

12:00

13:40

20:45

srijeda, subota I nedelja

srijeda, subota I nedelja

svakodnevno

ponedeljak, srijeda, petak I nedelja

srijeda  i subota

HAMM

09:15

srijeda, subota i nedelja

HEILBRONN

09:30

srijeda, subota i nedelja

INGOLSTADT

09:30

12:00

srijeda, subota i nedelja

srijeda i subota

KARLSRUHE

09:15

09:30

12:00

13:40

20:45

srijeda, subota I nedelja

srijeda, subota I nedelja

svakodnevno

ponedeljak, srijeda, petak I nedelja

srijeda  i subota

KIRCHEIM TECK

09:15

12:00

srijeda, subota i nedelja

svakodnevno

KOLN

09:15

09:30

12:00

13:40

srijeda, subota I nedelja

srijeda, subota I nedelja

svakodnevno

ponedeljak, srijeda, petak I nedelja

MANNHEIM

09:15

09:30

12:00

13:40

20:45

srijeda, subota I nedelja

srijeda, subota I nedelja

svakodnevno

ponedeljak, srijeda, petak I nedelja

srijeda  i subota

MUNCHEN

09:15

09:30

12:00

13:40

20:45

srijeda, subota I nedelja

srijeda, subota I nedelja

svakodnevno

ponedeljak, srijeda, petak I nedelja

srijeda  i subota

NURNBERG

09:30

12:00

srijeda, subota i nedelja

srijeda i subota

OBERHAUSEN

09:15

srijeda, subota i nedelja

PFORZHEIM

09:15

09:30

12:00

13:40

20:45

srijeda, subota I nedelja

srijeda, subota I nedelja

svakodnevno

ponedeljak, srijeda, petak I nedelja

srijeda  i subota

STUTTGART

09:15

09:30

12:00

13:40

20:45

srijeda, subota I nedelja

srijeda, subota I nedelja

svakodnevno

ponedeljak, srijeda, petak I nedelja

srijeda  i subota

ULM

09:15

09:30

12:00

13:40

20:45

srijeda, subota I nedelja

srijeda, subota I nedelja

svakodnevno

ponedeljak, srijeda, petak I nedelja

srijeda  i subota

POLASCI ZA ŠVAJCARSKU

MJESTO

VRIJEME POLASKA

REŽIM ODRŽAVANJA

LUGANO

08:00

23:00

četvrtak

subota

LUZERN

08:00

23:00

četvrtak

subota

ZURICH

08:00

23:00

četvrtak

subota

POLASCI ZA FRANCUSKU

MJESTO

VRIJEME POLASKA

REŽIM ODRŽAVANJA

ANGERS

12:00

petak

METS

12:00

petak

NANTES

12:00

petak

ORLEANS

12:00

petak

PARIS

12:00

petak

REIMS

12:00

petak

RENNES

12:00

petak

STRASSBOURG

12:00

petak

TOURS

12:00

petak

                          POLASCI ZA HOLANDIJU   

MJESTO

VRIJEME POLASKA

REŽIM ODRŽAVANJA

AMSTERDAM

09:15

11:25

13:10

18:40

19:25

srijeda, subota i nedelja

utorak i subota

nedelja

srijeda

četrvtak (u sezoni)

ARNHEM

09:15

13:10

19:25

srijeda, subota i nedelja

nedelja

četvrtak (u sezoni)

BREDA

11:25

13:10

utorak i subota

nedelja

DEN HAG

11:25

19:25

utorak

četvrtak (u sezoni)

DEVENTER

19:25

četvrtak (u sezoni)

EINDHOVEN

18:40

srijeda

ENSCHEDE

19:25

četvrtak (u sezoni)

HAZELDOK

11:25

13:10

utorak i subota

nedelja

HEERLEN

11:25

utorak i subota

MAASTRICHT

11:25

18:40

utorak i subota

srijeda

ROTTERDAM

09:15

11:25

13:10

18:40

19:25

srijeda, subota i nedelja

utorak i subota

nedelja

srijeda

četvrtak (u sezoni)

UTRECHT

09:15

11:25

13:10

18:40

19:25

srijeda, subota i nedelja

utorak i subota

nedelja

srijeda

četvrtak (u sezoni)

POLASCI ZA BELGIJU

MJESTO

VRIJEME POLASKA

REŽIM ODRŽAVANJA

ANTWERPEN

11:25

13:10

utorak i subota

nedelja

BRUSSEL (BRISEL)

11:25

13:10

utorak i subota

nedelja

EIJSDEN

11:25

utorak i subota

GENT

13:10

nedelja

LIEGE

11:25

utorak i subota

 POLASCI ZA LUKSEMBURG

MJESTO

VRIJEME POLASKA

REŽIM ODRŽAVANJA

LUKSEMBURG

18:40

srijeda

POLASCI ZA DANSKU

MJESTO

VRIJEME POLASKA

REŽIM ODRŽAVANJA

ALBORG

09:30

utorak i subota

ARHUS

09:30

utorak i subota

FREDERIKSHAVN

09:30

utorak i subota

HOBRO

09:30

utorak i subota

HORSENS

09:30

utorak i subota

KOLDING

09:30

utorak i subota

RENDERS

09:30

utorak i subota

VEJLE

09:30

utorak i subota

POLASCI ZA TURSKU

MJESTO

VRIJEME POLASKA

REŽIM ODRŽAVANJA

ISTA